Şirket Toplu Yemek

Toplu Yemek Hizmeti

Haftanın 6 günü toplu yemek hizmeti sağlıyoruz. Sağlığınız için yemeklerimizde sadece zeytinyağı ve tereyağı kullanmaktayız. Yemeklerimizde kullanılan bütün hammaddeler tazeliği korumak için günlük olarak tedarik edilmektedir.

Menülerimiz alanında uzman diyetisyenlerimiz kontrolünde, dengeli ve günlük besin ihtiyacınıza uygun hazırlanmaktadır. Gıda mühendisimiz bütün üretim aşamalarını HACCP kriterlerine uygun olarak kontrol etmektedir.


Okullara Yemek Hizmeti

Sağlıklı ve dengeli beslenme, çocuklarımızın bedensel ve zihinsel gelişimi üzerinde önemli bir rol oynamaktadır. Yapılan çalışmalarda, yetersiz ve dengesiz beslenen öğrencilerin dikkat sürelerinin kısaldığı, algılamalarının azaldığı, öğrenmede güçlük ve davranış bozuklukları çektikleri, okulda devamsızlık sürelerinin uzadığı ve okul başarılarının düşük olduğu ortaya konmuştur (Sağlık Bakanlığı:http://beslenme.gov.tr/index.php?page=269).

Çocukların sağlıklı beslenmesi için dört besin grubunda bulunan besinlerden yeterli miktarlarda ve dengeli bir şekilde tüketmeleri gerekmektedir. Diyetisyenlerimiz aylık hazırladıkları menülerde bu kurala azami şekilde özen göstermektedir. Ayrıca yemekleri üretmek için kullandığımız hammaddelerde kesinlikle kıvam arttırıcı, lezzet arttırıcı vs. katkı maddeleri kullanmamaktayız.

Yoğurdumuzu günlük AOÇ sütünden kendimiz mayalamaktayız. Zeytinyağı ve tereyağ dışında hiç bir yağı yemeklerimizde kullanmıyoruz. Sebzelerimiz günlük mevsimine uygun tazelikte seçilmektedir ve gerekli hijyen kuralları çerçevesinde temizlendikten sonra yemeklerimizde kullanılmaktadır. Alerjisi ve hastalığı bulunan öğrencilerimiz için özel menülerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okul yemekleri

organizasyon

Özel Gün Organizasyonları

Özel günlerinizde misafirlerinize ikram edeceğiniz yiyecek ve içeçekleri özenle hazırlıyoruz. Düğün ve mevlid yemekleriniz, ihtiyaca uygun menü çeşitlerimizle lezzetleniyor. Yemeklerinizi thermoboxlar içinde sıcaklık kaybı olmadan ulaştırıyoruz.

Söz kesme, kız isteme, kına gecesi, kokteyl gibi özel günlerinizde konuklarınıza sunacağınız bütün atıştırmalıklar, ara sıcaklar, özel içecekler (komposto , limonata vb.) itina ile hazırlanıp evinize teslim edilir.

Temalı doğumgünü, 1 yaş doğum günü, baby shower, bayanlara özel günler gibi organizasyonlarınızı; evinizdeki rahatlığı ve samimiyeti sunarak açık ve kapalı mekanımızda planlıyoruz. Minik Kaşık mutfağından çıkan kaliteli, sağlıklı, lezzetli ikramlıklarımızla parti menüleri oluşturuyoruz.


Kişiye Özel Beslenme

Hastalıklar, alerjiler, kontrol edilemeyen kilo, bu gibi durumlarda özel beslenmeye ihtiyaç duyarız. Minik Kaşık ailesi olarak bu probleminize çare üretiyoruz. Alanında uzman diyetisyenlerimiz, sizin ve ailenizin ihtiyacı olan özel gıdaları tespit ediyor ve size özel menüler hazırlıyor.

Okul yemekleri